Skip to content

Na problémy v sexu musí být snaha na obou stranách


Moudré přísloví praví, že „přítele poznáš hlavně v nouzi“.

Když lidé vyrazí do lázní, mohou se tam velmi snadno seznámit a také v brzké době po tamním pobytu uzavřít sňatek, protože v lázeňském prostředí každý vypadá odpočatě a svěže a o veškerou péči se stará tým profesionálů počínaje úklidem pokojů a konče procedurami a stravováním. Chcete-li však svého partnera či partnerku lépe poznat, což je důležité zejména před svatbou, měli byste projít „zkouškou ohněm“, tedy prožít spolu nějaký malér, krizi, potíže a těžkosti. Samozřejmě nikomu nepřejeme vážné onemocnění nebo ztrátu střechy nad hlavou, spíše máme na mysli drobné obtížné každodenní kroky, kdy se v lidech projeví jejich skutečné morální kvality.

Jednou z obtížnějších zkoušek je ztráta mužské erekce. Někteří muži ve vypjatých situacích vyhledávají Viagru bez receptu a domnívají se, že se tím záležitost vyřeší. Ztráta erekce je však mnohem komplikovanější záležitost, a právě ta prověřuje pevnost vztahu velmi důkladně.

dívčí tvář

Skvělá partnerka – ta se zachová chladnokrevně a s jasnou myslí se bude ohlížet spíše po přírodních přípravcích, například s obsahem Ženšenu, které podporují tvorbu testosteronu. Zároveň bude přemýšlet, co mohlo pokles erekce způsobit, a může v této souvislosti přijít na řadu věcí:

Strava – moudrým ženám brzy dojde, že s pivem, bůčkem, bílým pečivem a sladkostmi to asi nebude ono. Navštíví prodejny se zdravou výživou, aby se dovtípily, jak partnerovi servírovat to, co mu skutečně bude prospěšné.

žena v šatech

Stres – vystresovaný muž se sotva drží na nohou, natož aby podával výkon v posteli. Je třeba stres ze života cíleně eliminovat a skvělé partnerky si s tím určitě poradí. Mohou jim v tom vypomáhat i bylinky, kam patří i zmíněný Ženšen.

Sex – problém může být i v samotném sexu, velkou brzdou je například televize, nevhodná hodina pro milování, hlavně večer, psychický nátlak či naléhání, ponižování a zesměšňování, a třeba i docela obyčejné parfémy, které muži spíše nesnáší a naopak uvítají „obyčejnou“ lehce zpocenou a pro ně nesmírně „voňavou“ ženskou pokožku.