Skip to content

Malý byt a velké skříně


Jako byste to neznali, že ano. Mladí by chtěli bydlení, kde by měl jeden pokoj rozměry fotbalového hřiště. Jenže na to byli rodiče na světě příliš krátkou dobu, aby tolik dokázali naspořit a mladí se do hypotéky raději nehrnou. Oškubat rodiče je rychlejší a lehčí. Když se ovšem dají. V každém případě, v novém bytě je skutečně nutno vyměřit i ten centimetr, protože pak se může stát, že si nový nábytek můžete nechat venku na chodníku. Tam se ho vejde dost a dost. Prázdný byt působí takovým divným dojmem a když tam někdo běhá s metrem a hlásí míry, má to takový zvláštní zvuk. Ten nás však nezajímá, nás zajímá, co to tam provozuje ten mládenec s dívkou.

vestavěné skříně

Stojí a mlčí. Zadumaně hledí na jedno místo a potichu rozpráví. Nevíme o čem, tak půjdeme blíže. Aha, o skříních. Mají totiž změřeny čtyři druhy, které se jim v obchodě líbily, ale když si je koupí, zbude vždy tolik místa, že tam nic nejde dát, a přitom je to přece jen nevyužitý prostor. Co s tím? Přece nenecháme takový výklenek prázdný. Nic se tam nevejde, ale působí to divně.

Takže jim zaklepeme na rameno a jako staří harcovníci jim nabídneme řešení. Jaké? No přeci vestavěné skříně. Ty vykryjí každý kout, každé místečko a každý roh. A zároveň jsou velmi praktické. Jsou totiž prostorné. No, kdo by to nechtěl? A variant jsou celé řady. Světlé i tmavé, nízké, nebo vysoké, a také se šuplíky a zrcadlem. Máte ještě jiné požadavky? Sdělte je v obchodě a uvidíte, že vám budou splněny. Klidně vám udělají kliky ze zlata a dveře osázejí brilianty. Ehm, no.

skříně

Takže byste asi rádi věděli, kde je takový obrovský výběr a kde jsou ochotni vám takto vyjít vstříc, i když přímo to zlato a brilianty asi chtít nebudete. Takže, se v článku zaměřte na jinak barevný text. Je to odkaz na webové stránky, kde si můžete objednat co potřebujete. A na ten odkaz udělejte klik. A máte to.